GTO’da seminer düzenlenecek

GTO’da seminer düzenlenecek

Gaziantep Ticaret Odası öncülüğünde Gaziantep iş dünyasına yönelik, Konkordato ve bu süreçte borç ve alacakların hukuki durumu ile ilgili bilgilendirme semineri verilecektir.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep Barosu, Serbest Muhasebeci, Mali Müşavirler Odası (GSMMMO), Gaziantep Yeminli Mali Müşavirler Odası ( YMMO), Hasan Kalyoncu ve Gaziantep Üniversitesi işbirliği ile “Konkordato ve konkordato sürecinde borç ve alacakların hukuki durumu” konulu seminer gerçekleştirilecek. Seminerle ilgili olarak Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından yapılan açıklamada, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk fakültesinden Prof. Dr. Şaban Kayıhan, Gaziantep Üniversitesinden Öğretim üyeleri Tayfun Ercan, Erkan Alsu, Gaziantep Barosu’dan Avukat Ömür Taşar ile Gaziantep Ticaret Odası Meclis üyesi ve Yeminli Mali Müşavir Sabri Hamamcı’nın konuşmacı olarak katılacağı seminerde Konkordato sürecinde borç ve alacakların hukuki durumu, kimlerin Konkordato talebinde bulunabileceği, Konkordato sürecine girebilmek için ne gibi şartların arandığı ve başvuru için neler yapılması gerektiğinin anlatılacağı belirtildi.

GTO toplantı salonunda 6 kurum ve kuruluşun işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Konkordato ve konkordato sürecinde borç ve alacakların hukuki durumu” konulu seminer 12 Kasım 2108 pazartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirileceği belirtildi.

GÜNDEM
Haber Merkezi
7.11.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin