“Güç Birliği Türkiye’ye iyi gelecek”

“Güç Birliği Türkiye’ye iyi gelecek”

Güç Birliği Partisi Protokolden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Mehmet Murat Poyraz ile Organizasyondan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Eyyupcan Palta, “Güç Birliği Türkiye’ye iyi gelecek” diye konuştular.

“Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin vatanperver bireyleri, Güç Birliği Partisi resmi olarak da faaliyetlerine başlamıştır. Tüm yurdumuza hayırlı olsun. Bizler, Güç Birliği Partisi'ni, bilimi önceleyen, üreten, müreffeh, güçlü, tam bağımsız Türkiye idealini gerçekleştirmek için ve yepyeni bir muasır medeniyet inşa etmek adına kurduk. Şu hiçbir zaman unutulmamalı ki, bizler tüm vatanperverlerin bir ve beraber olmasını sağlayarak, bu ulvi hedeflere ulaşacağız. Güç Birliği Partisi din, dil, ırk, mezhep, etnik köken, siyasi ideoloji ve dahi hiçbir farklılığı göz önünde bulundurmaksızın, vatanperver olan her bireyin birlikte olabileceği bir platformdur” şeklinde konuşan Güç Birliği Partisi Protokolden Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Mehmet Murat Poyraz ile Organizasyondan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı Eyyupcan Palta açıklamalarını şu şekilde sürdürdüler;

“Bu bağlamda, Güç Birliği Partisi, programı ile, siyasi ideolojisi ile, hedefleri, felsefesi, misyonu ve vizyonu ile yepyeni, daha önce Türkiye tarihinde örneği olmayan bir biçimde kurulmuştur. Güç Birliği Partisi, yeni bir ideolojisi olan, ilkeleri ve hedefleri olan, ortak aklı önceleyen, toplumun her kesimine hitap edebilecek siyasi yaklaşımla kurulmuş bir Merkez Kitle Partisidir. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgınına rağmen çalışmalar sanal ortam ve maske mesafe kurallarına uyarak birebir görüşmelerle devam etmiştir. Üye kayıtlarına hız verilmiştir. Şu an için Gaziantep teşkilatı olarak üye sayımız 1000 barajını aşmış bulunmaktadır. Gaziantep Teşkilatı olarak Genel Kongre çalışmalarımız başlanmıştır. 15 Ağustos İslahiye ilçemizle başlayacak olan genel kongre sürecimiz sırası ile Araban Nizip Şehitkamil ve Şahinbey ilçe kongrelerininin bitmesine müteakip Eylül başında Genel Başkanımız Sayın Ali Karnap Bey in katılımı ile İl kongremiz ile bitirmeyi planlamaktayız. İl binamız 15 Temmuz Mahallesi Prof Dr Necmettin Erbakan Caddesi no 66 ( Primemall Avm Civarında) olup tüm halkımızı çayımızı/ kahvemizi içemeye bekliyoruz.”

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
6.08.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin