Hakan Tanrıöver, "Bir işgal girişimiydi"

Hakan Tanrıöver, "Bir işgal girişimiydi"

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü yaklaşırken bir açıklama yaptı. Tanrıöver açıklamasında, “15 Temmuz bir işgal ve iç savaş girişimiydi” diye konuştu.

“Yurtta Sulh Konseyi” adı ile duyurulan, Meral Akşener den öncü haberlerini “Yurtta Sulh Platformu” adı altında aldığımız “alçaklık girişiminin yıl dönümüne yaklaşmaktayız. Aslında Mübarek Anadolu toprakları, için bu ihanet ne ilk nede son olacak” şeklinde konuşan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Hakan Tanrıöver, “Emanuel Karasunun Abdülhamid Han’a yaptığı, İttihat ve Terakkinin Sultan Vahdettin’e yaptığı, İzmir suikastinde Mustafa Kemal’e yapılan, Menderes’i darağacına gönderen, Özal’ı şehit eden, gladyoyu, kontrgerillayı bu ülkeye sokan, köy yakan, Başbağları yapan, Rahmetli Erbakan’ı iktidarından eden, Muhsin Başkanı Keş dağlarında şehit eden Siyonist-Haçlı İttifakı 15 Temmuz’da da Milletin adamı Tayyip Erdoğan’a ve iktidarına darbe girişiminde bulunmuş, ve içi savaş çıkarmak istemiştir. Bu gün anlıyoruz ki planları Türkiye İran Suudi Arabistan, Suriye Savaşını başlatmakmış” dedi.

Tanrıöver sözlerine şu şekilde devam etti;

“Âlemde Şer, Oğuzda Er Tükenmedi Anadolu’nun yiğit evlatları işgal ve içi savaş girişimini durdurdular. 15 Temmuz’un yıldönümünde azîz şehitlerine rahmetle anıyorum. Aziz şehitlerimizi minnetle selâmlıyorum.”

ÖZEL HABER
Fatih Çeliktürk
11.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin