Halil Uğur "Vatandaşlarımızla iç içeyiz"

Halil Uğur "Vatandaşlarımızla iç içeyiz"

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı ve Şehitkamil Beleidye’si Meclis Üyesi Halil Uğur, mübarek Ramazan ayı dolayısıyla her akşam bir ev ziyareti ve ardından mahalle ziyaretlerinin aralıksız şekilde sürdürüldüğünü dile getirdi. Uğur açıklamasın da, “Bu mübarek ayda vatandaşlarımızla iç içe olmaktan dolayı oldukça mutluyuz” diye konuştu. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte sorun dinleyen ve sorunlara ortak olan Uğur, ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaya çalışıyor.

“İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ ZİYARET EDİYORUZ”

11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı nedeniyle ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini ziyaret ederek sıkıntılarını çözmeye çalışan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, gittiği her evde aileler ile yakından ilgileniyor. Ramazan ayı içerisinde her gün ayrı bir mahallede ev ziyaretlerinde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte aynı zamanda mahalleleri de dolaşan Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, ailelerin sorunlarına ortak oluyor. Uğur, mübarek ay boyunca ziyaretlerin aralıksız şekilde sürdüğüne dikkat çekerek, “Mübarek ay nedeniyle parti teşkilatlarımızın tamamıyla birlikte ilçe genelinde vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerde vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, onların sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz” diye konuştu.

“MİLLETİMİZİN DERDİYLE DERTLENİYORUZ”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur, Şehitkamil Belediyesine bağlı Gıda Bankası aracılığıyla sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların sorunlarının giderildiğine dikkat çekti. Uğur açıklamasında, “Ramazan ayı münasebetiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tabi bizim derdimiz milletin dertleriyle dertlenmek. Allah, devletimize zeval vermesin. Devletimiz sosyal imkanlar çerçevesinde gerekeni yapıyor. Diğer taraftan biz de Şehitkamil Belediyesi olarak, gıda bankası yönünden milletimize hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bu Ramazan ayı münasebetiyle ev ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ben, tekrar tüm hemşerilerime hayırlı ramazanlar diliyorum. Rabbim hayırlısıyla sağlık, sıhhat içerisinde bayrama erişmeyi nasip etsin. Tüm ailelerimize bizleri evlerinde kabul ettikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
22.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin