Halk Otobüslerinde Basri Dündar dönemi

Halk Otobüslerinde Basri Dündar dönemi

Gaziantep Özel Halk Otobüsleri A.Ş’de yapılan olağan kongrenin ardından Hasan Basri Dündar Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi. Dündar ve yeni yönetim kurulu üyeleri düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna görüşlerini aktardılar.

28 Eylül’de gerçekleştirilen genel kurulda Gaziantep Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Hasan Basri Dündar, “Yapılan olağan genel kurulumuzun ardından yeni yönetim olarak çalışmalarımıza başladık. Halk otobüslerimizin sahipleri ve çalışanlarının sorun ve sıkıntılarının çözümü yönünde önemli çalışmalara imza atacağız” dedi.

Gaziantep’te ücretsiz taşıma karşısında 65 yaş üstü vatandaşların taşınmasına ilişkin ödenen paranın artırılmasını için de önemli çalışmaların yapılacağını anlatan Gaziantep Özel Halk Otobüsleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Dündar, “Özel halk otobüsü sahipleri bugün oldukça zor bir süreçten geçiyorlar. Arkadaşlarımızın yaşadıkları sorunların giderilmesi için öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’le görüşeceğiz. Ardından ise belediye başkanımıza yaşanan sorunları ve çözüm önerilerimizi sunacağız” şeklinde konuştu.

HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
2.10.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin