HANGİSİ DOĞRU?

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Halk Günü” düzenledi. Fakat Başkan Tahmazoğlu’nun, “Halk Günü” etkinliğini 2 gün sonra “Çanakkale’ye giden vatandaşlarla buluşma” etkinliği olarak haber merkezlerine servis edildi
HANGİSİ DOĞRU?

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun sosyal medya hesabından, “Halk Günü” buluşması olarak duyurduğu etkinlik daha aradan 2 gün geçmeden haber merkezlerine “Çanakkale’ye gidecek vatandaşlarla buluşma” olarak servis edildi. 2 gün içerisinde aynı kare fotoğrafın 2 ayrı konuya malzeme olarak kullanılması ise farklı yorumlara neden oldu.

AYNI FOTOĞRAF FARKLI 2 AYRI PROGRAM!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medya sayfasında paylaştığı “Halk Günü” etkinliği fotoğrafları arasında daha 2 gün geçmemesine rağmen “Çanakkale’ye gidecek vatandaşlarla buluşma” etkinliğinde kullanıldı. Aynı fotoğrafların 2 ayrı etkinlikte kullanılması karşısında ki mantığa anlam verilemezken önceki gün Hakimiyet Gazetesi’nde yayınlanan “AKLIN BU GÜNE KADAR NEREDEYDİ” başlıklı haberin ardından aynı fotoğrafların farklı bir etkinlikmiş gibi gösterilmesi ise zihinleri bulandırdı.

HABER MERKEZLERİNE BU BÜLTEN GEÇİLDİ

Şahinbey Belediye Basın Yayın Müdürlüğü yetkililer Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun sosyal medya paylaşımının aksine şu bülteni haber merkezlerine geçti;
“Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkale’nin Zaferi’nin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında başlattığı “Gaziler Diyarından, Şehitler Diyarına” Projesi kapsamında Çanakkale şehitliklerini ziyaret edecek olan vatandaşlar ile bir araya geldi. Çanakkale’de şehitlikleri ziyaret edecek olan vatandaşların bilgilendirme toplantısına katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Çanakkale ziyaretleriyle milli şuura sahip bir toplum oluşturulmak istendiğini ifade etti.”

GÜNDEM
Bülent Öner
8.08.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin