HASTANE BAHÇELERİ MESİRE YERİ GİBİ

Ziyaretçiler gitmek bile istemiyor!
HASTANE BAHÇELERİ MESİRE YERİ GİBİ

Hastaneler sadece idari olarak değil, görünüm olarak da yeniden yapılandırılınca ve özellikle de çevre düzenlemesi ile elden geçirilince mesire yeri havasına büründü.

AK Parti hükümetinin özellikle üzerinde durduğu ve bu alandaki çalışmalarını iftiharla sunduğu hastaneler, hastaya hizmetin yanı sıra hasta yakınlarını ve refakatçileri de rahatlatıyor.

Şehrimizde özellikle devlet bünyesindeki hastaneler, sadece hastaya tedavi hizmeti değil, hasta yakınını da rahat bir ortamda hastasını beklemesini sağlarken, ziyaretçiler de bu durumdan faydalanıyor.

BAHÇELER MESİRE ALANI GİBİ

Şehrimizdeki Devlet Hastaneleri özellikle hizmet bakımından özel hastaneleri geride bırakmasının yanı sıra, peyzaj çalışmaları ile çevre düzenlemesi de yapılarak hastasını bekleyen vatandaşın rahat etmesini sağlıyor.

Etrafındaki yeşil alanlara kurulmuş banklarda ziyaret satının gelmesini beklerken, ayakta kalıp yorulmadan, hatta çay ve kahvelerini içip vakit dolduruyorlar.

Bazı hastalar ise hastane bahçesine çıkıp hep ziyaretçileri ile oturuyor, hem de dışarıda temiz bir hava almış oluyor.

AKŞAMLARI BAHÇELER DOLUP TAŞIYOR

Temelinde zevkine düşkün olan Gaziantep insanı ise bu fırsatı değerlendiriyor. Akşam olduğunda hem hastasını ziyaret edip, hem de hastane bahçesinin ağaçlarla dolu temiz havasını teneffüs edip, ziyaretçisini ve kendini mutlu etmeyi başarıyor.

HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
26.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin