HAYDİ ELLER DEKLANŞÖRE

HAYDİ ELLER DEKLANŞÖRE

Eğitim temalı kısa film ve fotoğraf yarışması düzenleniyor. Eğitim Bir Sen tarafından Türkiye genelinde organize edilen eğitim temalı kısa film yarışması için son başvuru 1 Mart 2019, yine eğitim temalı fotoğraf yarışması içinse 1 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Yarışma sonucunda birinci olan kısa filme 15 bin lira, fotoğrafa ise 5 bin lira ödül verilecek.

BİRİNCİYE 15 BİN LİRA ÖDÜL

Eğitim Bir Sen tarafından Türkiye genelinde eğitim temalı kısa film ve fotoğraf yarışması düzenleniyor. Bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan kısa film yarışması için son başvuru tarihi 1 Mart 2019. Yarışmada birinci gelen kısa filme 15 bin, ikinciye 10 bin, üçüncüye 7 bin lira para ödülü verilecek. Ayrıca dördüncüye 5 bin liralık Mehmet Akif İnan özel ödülü ve beşinciye 3 bin liralık Erol Battal teşvik ödülü takdim edilecek.

GAZİANTEP'TEN DAHA FAZLA KATILIM BEKLİYORUZ

Eğitim Bir Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, beşincisi düzenlenecek olan kısa film ve ikincisi düzenlenecek olan fotoğraf yarışması için Gazianteplilere çağrıda bulundu. Şube Başkanı Gök, "Eğitim, hayatımızın temelinde olan şey. Dolayısıyla hayatımızın bu kadar içindeyken eğitim temalı yarışmalar düzenlemek güzel oluyor. Eğitim Bir Sen olarak her yıl yapıyoruz bu yarışmayı. Ancak bu yıl Gaziantep'ten daha fazla katılım olmasını temenni ediyoruz" dedi.   

NARİN DEMİRCİ

GÜNDEM
Haber Merkezi
3.01.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin