Hayırseverden servis şoförlerine yardım

Hayırseverden servis şoförlerine yardım

Korona virüs tehdidi karşısında üst üste alınan önlemler çerçevesinde servis araçlarına da yeni düzenlemeler getirildi. Gaziantep Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı İsmet Özcan, hayırsever bir işadamının mağdur durumda bulunan servis şoförlerine yardım yapmaya başladığını duyurdu. Özcan yardımın diğer esnaf odalarında da mağdur olan esnafları da kapsayacağını açıkladı.

“ALINAN ÖNLEMLERE TİTİZLİKLE UYACAĞIZ”

Gaziantep Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı İsmet Özcan, korona virüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlere titizlikle uyacaklarını dile getirdi. Esnafın ve özellikle servislerde çalışan şoförlerin mağdur olmaması için hayırsever bir işadamı tarafından yardım başlatıldığını dile getiren Özcan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Esnaf kardeşlerim hayır sever bir arkadaşımız araç sahibi olmayan bizim servislerde Şöforlük yapanlara gıda paketi yardımı yapacaktır. Servislerde Şoförlük yapanların 05336266101 telefondan genel sekreterimiz Hakan beyi arayıp kayıt yaptırmasını rica ederim. Bu dar günde esnafımızı unutmayan hayır sever arkadaşıma teşekkür ederim. ALLAH Razı olsun. ALLAH birini bin etsin.”

TEDBİRLERİ GENİŞLETEREK ÇALIŞIYORUZ

Gaziantep servisçiler odası Başkanı İsmet Özcan, “Korona vürüsü tedbirlerimizi genişletmeyi hedefleyerek  Fabrika Çalışanlarını sağlıklı bir şekilde organize sanayi bölgesine transfer etmek adına araçlarımızın hepsi %50 kapasitesi ile  (9-10 kişi) taşıma yapıyordu. 2.100  araç kapasitesiyle gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi toplum sağlığı açısından herhangi bir sorun oluşturmaması  adına 3.500 araca yükselttik. İhtiyaç duyulması halinde, bu rakamı 4.000 araca çıkartacak altyapımız mevcuttur dedi.”

ARAÇLARIMIZA HERGÜN DEZENFEKSİYON  İŞLEMİ UYGULANIYOR

Özcan, Araçlarımız hergün düzenli olarak kurmuş olduğumuz COVID-19 ile mücahadele ekibimiz ve Büyükşehir belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edilmektedir. Aynı şekilde şoförlerimiz ile irtibat halinde olan ekibimiz düzenli olarak onlarında sağlık kontrollerini yapıyor. Firmalarımız şu an itibariyle alınacak önlemlerin hepsini eksiksiz bir şekilde alıyor. Bu süreçte işçilerimiz, iş verenlerimiz rahat olsunlar Büyükşehir belediyemiz ve bizim ekiplerimiz her türlü önlemi alıyor. Allah ülkemizin milletimizin yardımcısı olsun ifadelerini kullandı.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
29.03.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin