HAYRET! ÖZKEÇECİ KONUŞTU

İyi Parti Gaziantep İl başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu’nun Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu hakkında yaptığı açıklamalara Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’den cevap geldi.
HAYRET! ÖZKEÇECİ KONUŞTU

Uzun süredir kent gündemine ilişkin her hangi bir açıklaması bulunmayan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, sosyal medya hesabından İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu’nu eleştirdi. Özkeçeci, “Bugünkü yerel gazetelerde çıkan açıklamalarına bakılırsa, başarısız bir İl Başkanının Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini kullanarak gündemde kalmaya çalışması manidardır” dedi. Hocaoğlu’da aynı şekilde sosyal medya hesabı üzerinden Özkeçeci’ye cevap verdi.

İYİ PARTİ OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

İnşaat Mühendisi Korkut Küçükcan’ın cinayete kurban gittiğini bir kez daha dile getiren İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu’na cevabı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu yerine Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Özkeçeci, “Çamur at, izi kalsın’’ anlayışıyla siyaset yapanların bir arpa boyu yol alamayacakları kesindir. Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu hakkında ‘’istifa etmelidir’’ sözleri ise ayrı bir vahim durumdur” dedi. Hocaoğlu ise sosyal medya hesabından Özkeçeci’ye, “Siz imara, ruhsata aykırı yapıyı görmüyorsanız ve buna göz yumana destek oluyorsanız sizi Gaziantep halkına havale ediyorum. Ayrıca benim il başkanlığı gibi bir hevesim ve endişem yoktur olamaz. Ben İYİ Parti YİK üyesi ve Genel Başkan danışmanıyım” dedi.

OĞUZ HOCAOĞLU BASIN TOPLANTISINDA NELERE DİKKAT ÇEKMİŞTİ?

İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında, ““Zavallı birkaç personele günah çıkartmayın, bedel ödetmeyin, hukuku bahane edip, masum insanları günah keçisi yapmayın. Kanun açık Belediye Başkanı suçsuz diyor. Tüm sorumluluk memurlarda, ancak herkes biliyor, belediyede tek yetkili Belediye Başkanıdır. Sayın Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı, diğer belediye başkanlarına yaptığını yap ve olaya el at. Bu ülkede hukukta sizsiniz Cumhurbaşkanı da. Bir kez de olsa yetkinizi Korkut Küçükcan için kullanın. FETÖ’nun ruhsatsız, imarsız yaptığı utanç yığınına göz yumanlara gerçek cezayı kesin. Gaziantep Üniversitesi Rektörüne seslenmiştik, Hukuk Fakültesinde bir amfiye Korkut Küçükcan adını verin hukuk, adalet sembolü olarak kalsın demiştik. Ancak ses çıkmadı, biz Korkut Küçükcan’ı unutmayacağız, unutturmayacağız” diye konuşmuştu.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
5.12.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin