HAZ, yalan-dolan ayak oyunlarına dikkat çekti

Mehmet Haz, yalansız, dolansız bir şehirden bahsetti. Bu haber en çok Ak Partili teşkilat mensuplarını ilgilendiriyor.
HAZ, yalan-dolan ayak oyunlarına dikkat çekti

Ak Parti Gaziantep Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Haz, “Gaziantep’imizi 2023 te zirveye taşımak için hep birlikte yalansız, dolansız, ayak oyunlarsız, çalışacağız” dedi. Haz’ın bu sözleri kentte büyük yankı uyandırdı.

AK PARTİ’DE İL BAŞKAN ADAYI KİM OLACAK?

Kongre sürecinin devam ettiği Gaziantep’te İl Başkanı kim olacak sorusu halen yanıt bulamadı. Bu süreçte en fazla konuşulan isimlerin arasında yer alan Mehmet Haz, yalansız ve dolansız bir süreçten yana olduğunu açıkladı. “Genel başkanımız, REİS imiz il başkanlığı için kimi uygun görürse, adı Ahmet, Mehmet, İsmail, Eyüp te olsa o bizim için Ömer’dir” şeklinde düşüncelerini dile getiren Ak Parti Gaziantep Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Haz, “Gaziantep’imizi 2023 te zirveye taşımak için hep birlikte yalansız, dolansız, ayak oyunlarsız, çalışacağız, şehrin ÖMER inin yanında olacağız” dedi.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
9.01.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin