HEYECAN DORUKTA

Ak Parti’de Şahinbey ve Şehitkamil İlçe Kongrelerinin ardından il başkanlığı kongresi gerçekleştirilecek
HEYECAN DORUKTA

Ak Parti Şahinbey ve Şehitkamil ilçe kongreleri 6 ve 7 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ardından ise Ak Parti Gaziantep il başkanlığı kongresi için geri sayıma geçilecek. Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin dışında şu ana kadar il başkanlığı için adı geçen tek isim ise İrfan Çelikaslan. İl başkanlığı kongresinde tek adaylı listenin oluşması bekleniliyor. Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, il kongresinin tarihi belli olduktan sonra detaylı açıklama yapacağını dile getirdi.

“İL KONGREMİZİ COŞKULU BİR ATMOSFERDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, ilçe kongrelerinin coşku içerisinde geçeceğine dikkat çekerek, “İl başkanlığı kongresine ise uygun olmaları halinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan katılacak. Şayet uygun olmasa Başbakanımız Binali Yıldırım il kongremize coşku katacak” diye konuştu. Erdoğan açıklamasında, “Bildiğimiz gibi AK Parti Şahinbey ilçe başkanlığına Hasan Teke atanırken, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığına ise Mehmet Yılmaz atandı. Bu arkadaşlarımız 6 ve 7 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ilçe kongrelerinde tek aday olacaklar. İlçe kongreleri tamamlandıktan sonra henüz günü belli olmasa da il kongremizin hazırlıklarına başlayacağız. İl kongremizin coşkulu bir şekilde geçmesi için tüm teşkilatlarımız bir arada çalışacağız” diye konuştu.

“GAZİANTEP’E YÖNELİK YATIRIMLARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR”

Ak Parti iktidarının Gaziantep’e yönelik yatırımlarına hızla devam ettiğini anlatan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, yerel yönetimlerin kent adına oldukça önemli projelere imza attıklarını söyledi. İl Kongresinde ilişkin olarak açıklama yapmayan Özkeçeci, “İl başkanlığı kongremizin tarihi belirlenmeden erken açıklama yapmayı doğru bulmuyoruz. Bu nedenle il kongresi tarihi belli olduktan sonra bir basın toplantısıyla görüşlerimizi kamuoyuna aktaracağız” diye konuştu. Özkeçeci çalışmalara ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi;

“Ak Parti iktidarımızın Gaziantep’e yönelik yatırımları aralıksız bir şekilde sürüyor. Tabi bu arada Gaziantep’imize birbirinden değerli projeleri kazandıran yerel yönetimlerimizi de es geçmemek lazım. Gaziantep’te sosyal belediyeciliğin yanında alt ve üst yapı konusunda önemli hizmetler kazandıran tüm belediye başkanlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

GÜNDEM
Bülent Öner
27.12.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin