Hırsız mescidin ses sistemini çaldı

Hırsız mescidin ses sistemini çaldı

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde Balıklı Mescidi'ne giren hırsız, içeride bulunan ses sistemini çalıp kaçtı. Hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Çukur Mahallesi'nde bulunan Balıklı Mescidi'ne akşam namazının ardından giren hırsız içeride bulunan ve 600 TL değerindeki ses sistemini alarak kayıplara karıştı.

Güvenlik kamerasına yakalanan hırsız, cemaatin dağılmasını bekledi. Cemaat dağıldıktan sonra içeri giren hırsız amfiyi yanında getirdiği beyaz bir torbaya koyarak kayıplara karıştı. Mescit ile ilgilenen Hayri Gürsoy akşam namazından sonra kapıyı kilitlediğini, olay gecesi de cemaat dağıldıktan sonra kapıyı kapatarak evine gittiğini, sabah burayı temizleyen arkadaşın kendisine amfi bozulmuş mu diye sorduğunu, amfinin çalındığını o zaman öğrendiğini söyledi.

Daha önce de burada ayakkabıların çalındığını söyleyen Gürsoy, hırsızların yakalanmasını istedi.

GÜNDEM
İHA
1.08.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin