Hizmete açılan park memnun etti

Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Mahallesi’ndeki park yenilendi...
Hizmete açılan park memnun etti

Şehitkamil Belediyesi tarafından Atatürk Mahallesi’ndeki park yenilendi. Çevre düzenleme ve yeşillendirme çalışmaları sonrası mahalle sakinlerinin hizmetine sunulan park, mahalleliyi memnun etti.

 

İlçe genelindeki tüm parkların bakım ve onarımlarını aksatmadan devam ettiren Şehitkamil Belediyesi, daha yeşil ve yaşanabilir bir ilçe oluşturabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Mahallesi’ndeki parkı revize eden Şehitkamil Belediyesi, daha nitelikli ve geniş bir parkı halkın hizmetine sundu. Mahalle sakinlerinin keyifli zamanlar yaşayabilmesi için yapılan yeni parkın içerisinde; çocuk oyun gurubu alanı, spor alanı, yeşil alan, yürüyüş parkuru, oturma bankları bulunuyor. Hizmete yeniden açılan parkı kullanan vatandaşlar, duydukları memnuniyeti dile getirdi.

ÇALIŞMALAR KISA SÜREDE TAMAMLANDI

Parkta yürütülen çalışmalara ilişkin açıklamada bulunan Atatürk Mahalle Muhtarı Erdal Adanacıoğlu, hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu kaydetti. Muhtar Adanacıoğlu, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun mahallemizde yeşil alan ve ağaçlandırma konusunda çok güzel çalışmaları var. Yapılan alanlarda aileler gelip oturuyor. Çocuklar, oyun alanlarında oynuyor. Spor yapmak isteyenler spor yapıyor. Başkanımız, yeşil alana çok önem veriyor. Parkımızda çocuk oyun gurubu alanı, spor alanı, yeşil alan, yürüyüş parkuru, oturma bankları var. Ailelerin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri nitelikli bir alan yapıldı. Parkta yürütülen çalışmalar kısa sürede tamamlandı. Mahallelimiz yeni parkına kavuştu. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ÇOCUKLARIMIZI GÜVENLE VE RAHATÇA OYNATABİLECEĞİZ

Atatürk Mahalle sakini Faruk Özusta, Şehitkamil Belediyesinin sosyal belediyecilik anlayışıyla sunduğu imkanların memnuniyet verici olduğunu söyledi. Özusta, “Şehitkamil Belediyemizin yaptırdığı bu park, çocuklarımızı güvenle getirebileceğimiz, rahatça oynatabileceğimiz bir alan oldu. Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde bizlere bu tür imkanlar sağladığı için Şehitkamil Belediyemize çok teşekkür ederiz. Şehitkamil Belediyemiz, anne ve babaların çocuklarıyla keyifle zaman geçirecekleri bir alan sağladı” ifadelerini kullandı. 

YAŞAM
Haber Merkezi
26.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin