İMO’da teknik gezi

İMO’da teknik gezi

İnşaat Mühendisleri Odası üyelerine yönelik ARD Germe teknolojileri ve endüstriyel kalıp sistemleri konularında meslek içi eğitim semineri ve teknik gezi düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç salonunda düzenlenen seminer sonrasında yapımı devam eden Kemal Köker köprüsünde de incelemelerde bulundular.

Gaziantep İnşaat Mühendisleri Odası tarafından belirli aralıklarla düzenlenen meslek içi eğitim seminerlerine bir yenisi eklendi. Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç toplantı salonunda düzenlenen ARD Germe teknolojileri ve endüstriyel kalıp sistemleri konulu seminer düzenlendi. Konusunda uzman yetkililerin verdiği seminer sonrasında, seminerde anlatılan konuların uygulandığı Kemal Köker köprüsünde de incelemelerde bulunuldu. Ard germe ve ön germe konularında inşaat mühendislerini bilgilendiren yetkililer uygulama alanları ve gelişen teknolojileri de anlattılar. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Gökhan Çeliktürk meslek içi eğitimleri önem verdiklerini belirterek şöyle dedi “ Göreve geldiğimiz günden beri meslektaşlarımızın yeni teknolojileri tanımaları ve uygulama alanları konusunda bilgi sahibi olabilmeleri için belirle zaman aralıklarında meslek içi eğitimler ve teknik geziler düzenliyoruz. Bu gün yeni bir teknoloji olan ve çok farklı alanlarda uygulaması yapılan ARD Germe teknolojileri ve endüstriyel kalıp sistemleri konusunda yetkili uzmanların katıldığı bir seminer düzenledik. Meslektaşlarımızın ilgisi büyük oldu. Seminerde anlatılan teknolojinin uygulandığı birde teknik gezi düzenledik. Yapımı devam eden Kemal Köker köprüsünde incelemeler yaptık. Bu tür meslek içi eğitimlerin meslektaşlarımız için çok yararlı olduğunu düşünüyorum ve bu tür faaliyetlerimizi devam ettireceğiz “

TEKNOLOJİ
Haber Merkezi
30.11.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin