İş-Kur yeni binasına taşınıyor

İş-Kur yeni binasına taşınıyor

İş-Kur Gaziantep İl Müdürlüğü Deniz Mahallesi’nde yer alan yeni yerine taşınmaya başladı. Emek Mahallesi’nde küçük bir binada hizmet vermeyi sürdüren İş-Kur İl Müdürlüğü yeni binada daha önemli hizmetlere imza atacak.

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Gaziantep’te Deniz Mahallesi’nde mühürlenen öğrenci yurdu İş-Kur Gaziantep İl Müdürlüğüne tahsis edildi. Büyük ve daha kullanışlı olan yeni binada İş-Kur Gaziantep İl Müdürlüğünün daha iyi şartlarda hizmet vereceğini dile getiren yetkililer, “Mevcut binamızın küçük olmasından dolayı vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet veremiyorduk. Deniz Mahallesi’nde tahsis edilen yeni binada personellerimizle birlikte vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vereceğiz” şeklinde görüş belirttiler.
Kısa süre sonra yeni hizmet binasına taşınacak olan Gaziantep İş-Kur İl Müdürlüğü personelleri fiziki yapısı daha rahat bir ortamda iş güçlerini kullanacaklar.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
6.08.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin