İŞGALE AF YOK

Büyükşehir Zabıtası iş başında
İŞGALE AF YOK

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kaldırımı işgal eden esnaflara tutanak tutuyor.

Gaziantep Kalealtı bölgesinde denetim yoğunluğu yaparak bölgedeki tüm esnafları tek tek gezen Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri bir çok işyerini şifai olarak, bazılarına da tutanak tutarak kaldırımı gelişi güzel işgal etmemeleri hususunda uyardı.

Şehrimiz Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Özellikle umarsızca ürünlerini kaldırıma gelişigüzel döküp yaya trafiğini aksatan ve hatta engelleyen esnaflara ihtar yağdırdı.

Bazı esnafların teşhir ettiği ürünleri satış kurallarına aykırı olarak sadece dükkanının önüne değil komple kaldırıma da gelişigüzel döktüğünü gören Zabıta Ekipleri bölge esnafının bu duyarsız davranışına tepkisiz kalmadı.

Kaldırım üzerinde neredeyse yayalara geçecek yer bile bırakmayarak sattıkları eşyaları caddeye kadar serip hem çirkin bir görüntü yaratıp hem de yaya trafiğini aksatan tüm esnaflar Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından bir daha tekrarlamamaları hususunda ihtar aldı.
HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
9.10.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin