İşyeri sahibi ücretsiz eldiven dağıttı

İşyeri sahibi ücretsiz eldiven dağıttı

Gaziantep’te Atatürk Bulvarında Mehmet Fatih Budumlu adlı işyeri sahibi yoldan geçen vatandaşlara koronavirüse karşı korunmaları için ücretsiz eldiven dağıttı.

“İNSANLIK ADINA KENDİMİZİ SORUMLU HİSSETTİK”

Yoldan geçen vatandaşlara ücretsiz eldiven dağıtan Mehmet Fatih Budumlu, koronavirüs tehdidi karşısında özellikle eldiven, maske ve hijyen ürünlerinde aşırı şekilde geliş güzel zamların yapıldığına dikkat çekti. Budumlu, “Böylesi bir küresel salgını fırsata çevirenleri anlamak mümkün değil. Bizler işyerimizde çalışan kişiler olarak elimizden geleni yaptık en azından yoldan geçen vatandaşlara eldiven dağıtmayı uygun gördük” diye konuştu. 

“TEDİRGİN OLMADAN ÖNLEMLERİMİZİ ALACAĞIZ”

İşyeri sahibi Mehmet Fatih Budumlu, “Koronavirüs çıktıktan sonra her şeyimizi sterilize ettik. Tüm dükkanı baştan sonra dezenfekte ettik, çok dikkat ediyoruz. Müşterilere eldiven ve maske takmadan müdahale etmiyoruz. Müşterilere uygulama yaparken tek kullanımlık maske ve eldiven takıyoruz” diye konuştu.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
20.03.2020
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin