İYİ Parti Hakimiyet’i ziyaret etti

İYİ Parti Hakimiyet’i ziyaret etti

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu ile il yönetim kurulu üyeleri Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti. Gündeme ilişkin olarak Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sabiha Kocaman ile Haber Merkezinden Merve Tanrıöver ile fikir alış verişinde bulunan Hocaoğlu, muhalefet partisi olarak çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü dile getirdi.

“GAZİANTEP’İN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZLE YAKLAŞIYORUZ”

Gaziantep’te parti çalışmalarının ilk günden bu yana aralıksız bir şekilde devam ettiğini dile getiren İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, kent genelinde yaşanan sorunları dile getirirken, sorunlara ilişkin çözüm önerilerini de sundukları belirtti. Hocaoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Gaziantep’te yaşayan tüm vatandaşlarımızın sorunlarına eğiliyoruz. Yaşanan ekonomik sorunları iyi biliyoruz. Sorunlar net çözümleri ise ortada. Yapılacak bir erken seçim veya zamanında gerçekleştirilecek seçimlerde İYİ Parti olarak önemli bir başarıya imza atacağımıza inanıyoruz. Parti çalışmalarının dışında kent genelinde sürdürdüğümüz tüm ziyaretlerimizde, vatandaşlarımızın Genel Başkanımız Merak Akşener’e ve İYİ Parti kadrolarına olan güvenin her geçen gün arttığına şahit oluyoruz.”

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu ile il yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sabiha Kocaman ise Hocaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
7.04.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin