İYİ Parti’den 65 yaş açıklaması

İYİ Parti’den 65 yaş açıklaması

İYİ Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Turgay Köşker, İçişleri Bakanlığı tarafından koronavirüs tedbirleri çerçevesinde 65 yaş ve üstü vatandaşların dışarıya çıkmamalarına yönelik kararını olumlu bulduklarını söyledi. Köşker, evlerinde kalacak olan 65 yaş ve üstü vatandaşların ise her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için İYİ Parti olarak seferber olduklarını anlattı.

“YAŞLI VATANDAŞLARIMIZIN SORUNLARIYLA İLGİLENECEĞİZ”

Koronavirüs tehditti karşısında alınan önlemleri yerinde bulduklarını açıklayan İYİ Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Turgay Köşker, risk gurubunda yer alan 65 yaş ve üstü vatandaşların evlerinden çıkmamaları gerektiğini anlattı. Bu çerçevede parti olarak 65 yaş ve üstü vatandaşların kendilerine iletecekleri sorunları çözeceklerini anlatan İYİ Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Turgay Köşker sözlerini şu şekilde sürdürdü;
“İçişleri Bakanlığımızın tedbirleri kapsamında dışarı çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın evlerinde ki ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi önlem aldık. Önlemlerimiz çerçevesinde Şehitkamil ilçemizde yaşayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ihtiyaçları ve sorunlarıyla ilgili aşağıda verdiğimiz numaralardan bizleri arayabilirler.”

Güvenevler, Tugay, İbrahimli Bölgesi İçin;
Muhammet Akif Gündoğan;0532 438 19 87
Emek, Sarıgüllük, Pancarlı Bölgesi İçin;
Murat Dai;0553 857 23 90
Eydibaba, Karşıyaka, Dülükbaba Bölgesi İçin;
Samet Çelik:0537 260 49 97
Göztepe, Hasırcıoğlu, 8 Şubat Bölgesi İçin;
Mehmet Alperen ÇİFTÇİ:0532 454 22 14

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
22.03.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin