Kamil Ocak Stadyumu eski futbolcuların gösteri maçı ile veda edecek

Kamil Ocak Stadyumu eski futbolcuların gösteri maçı ile veda edecek

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ökkeş Demir, Gaziantep'in 42 yıllık emektar stadının eski futbolcuların yapacağı gösteri maçının ardından yıkılacağını ifade etti.

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilk kez organize edilen iftar yemeğinde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, yeni yapılan Gaziantep Kalyon Stadı'nın ardından atıl duruma düşen Kamil Ocak Şehir Stadı'nın 42 yıllık şanına yakışır bir vedanın ardından yıkılacağını kaydetti. Emektar stadın eski futbolcuların yapacağı gösteri maçının ardından kapatılacağını anlatan Demir, "Kamil Ocak Stadyumu'nun kapanışına yakışır bir organizasyon düzenlemeyi planlıyoruz. Burada da eski futbolculardan oluşan bir gösteri maçı yapılacak. Maç için girişimlerimizi başlattık, çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Demir, Gaziantep'te ilk defa böyle bir organizasyonla spor camiasını iftarda buluşturmanın da sevincini yaşadıklarını kaydetti.

GÜNDEM
İHA
8.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin