KAPISI OLMAYAN BİLE VAR

Belediyelere ait tuvaletler denetlenmiyor
KAPISI OLMAYAN BİLE VAR

Şehrimizin en işlek yerlerinden biri olan Balıklı Parkı içerisindeki Şahinbey Belediyesi tarafından işletilen umuma açık tuvalet bakımsız durumda.

Bir kentin gelişmişlik seviyesinin umuma açık tuvaletlerden belli olur diyen vatandaşlar, balıklı parkının içindeki erkek ve kadınlara hizmet veren bu tuvaletlerin bakımsız olmasından şikayetçi.
Belediye işletmesinde olduğundan bakımı ve denetimi yapılıyordur diye düşünülüp es geçilen bu tuvaletler, içine girildiğinde hayretlere düşürüyor.

Balıklı Parkı içerisinde bulunan ve her gün ihtiyaç hisseden kadın-erkek, yerli-yabancı bir çok kişinin uğrak noktası olan bu tuvalette, kapısı bulunmayan bile olduğu gibi, hemen hemen tüm kapıların arkasında da gayri ahlaki yazıların bulunması dikkat çekiyor.

TEMİZLİK YETERLİ DEĞİLDİR

“Temizlik yeterli değildir, bakımı da yapılmalıdır” diyen vatandaşlar, “Özellikle cami içinde bulunan ve belediye elemanlarınca temizliği ve bakımlarının üstlenildiği camilerin çoğunda tuvalet kapılarında gayri ahlaki yazıların bulunduğu, ahlaksız teklifler yazılmaktadır. Buraları kontrol altında tutmaya çalışan ve denetiminden sorumlu olan kurumların, duruma müdahale etmesi gerekmektedir. Temizlik yapmak yetmez. Bu tür yazıların bulunduğu kapılar ya değiştirilmeli, ya da yeniden boyanarak utanç verici durumdan kurtulmak gerekmektedir” dedi.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
27.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin