Karaduman’dan dikkat çekici FETÖ paylaşımları

İl genel Meclisi’nin son Başkanı Menderes Karaduman, “Esas sıkıntı şu ki bugün Gaziantep'te...
Karaduman’dan dikkat  çekici FETÖ paylaşımları

İl genel Meclisi’nin son Başkanı Menderes Karaduman, “Esas sıkıntı şu ki bugün Gaziantep'te FETÖ’cüler 17- 25 Aralık'tan sonra daha siyasete çok sızmış olabilir. Hala ileriye dönük dizayn peşindeler, olanlar şimdiden pusuya yatıp kendini unutturup ben siyasette yokum diyerek siyasi kurnazlık peşinde koşan gruplar var” diye konuştu.

 

BU SÖZLER SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİNDE YER ALDI

“Eğer düze çıkmak istiyorsak Gaziantep'te ne kadar FETÖ’nün referansı ile gelen varsa makamı ne olursa olsun temizlenmezse Ak Parti burada rahat olmaz” şeklinde açıklama yapan Menderes Karaduman, “Milat 17-25 Aralık olmamalı, asıl tehlike bu tarihten sonrakilere de bir şey yapılmadı. Bunlar konjonktürel davranan bukalemun tipler, bunlara tarih konması tarihi hata olur. Kimse fazla kripto bilgi aramasın bu bilgiler internete var zaten. Bunlar ne yapacak tabii inkar edecek, tabii mesafe koyduk diyecek, tabi ilişkimiz kalmadı diyecek İnan bulurlarsa, Ben inanmıyorum. 6 seneye yakın Ak Parti Gaziantep teşkilatları bunlara yakın tutuldu ve bir dedikleri iki olmadı. O tarihte Ak Partililer tasfiye edildi bu kişiler eli ile. Kimse de bizden başka tek kelime söyleyemedi bunlara hatta methiyeler düzdüler makam kapma adına” şeklinde konuştu.

“HALA İLERİYE DÖNÜK DİZAYN PEŞİNDELER”

“Hala ileriye dönük dizayn peşindeler, olanlar şimdiden pusuya yatıp kendini unutturup ben siyasette yokum diyerek siyasi kurnazlık peşinde koşan gruplar var” diye konuşan Menderes Karaduman, “Esas sıkıntı ise Gaziantep'te ki FETÖ’cüler 17- 25 Aralık'tan sonra siyasete daha çok sızmış olabilir. Biz konuşuruz kimse kusura bakmasın, çünkü biz ilke ve prensiplere hareket ederiz konjonktürel değil, bir çoğunun 28 şubat sürecinde bu yapılanmaya küfür ederken biz savun adamlardık, ama maalesef atlama tahtası olarak kullandıkları bazen FETÖ bazen parti yöneticileri, bazen sermaye, bazen de lobilerle hareket ederek bu siyasi harekete sızdılar. Son söz; Bizim derdimiz Bu dava, Bu ülke, bu şehir, Bu güne kadar bunları savunduk, bu yolda yürüyenler bizi daha iyi anlar, eğer anlaşılmıyorsa sıkıntı bizde değil” diye konuştu.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
21.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin