Karagöz Caddesi’nde sil baştan

Karagöz Caddesi’nde sil baştan

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Karagöz Caddesi’nde parkomat uygulamasını bir süre önce kaldırdı. Uygulama alanını dubalarla araç trafiğine kapatan belediye yönetimi şimdide dubaları kaldırarak yolu daraltma çalışması başlattı.

KARAGÖZ CADDESİ DARALTILACAK

Üst üste yapılan değişikliklerde son olarak parkomat uygulamasının kaldırıldığı Karagöz Caddesi’nde şimdide yol daraltma çalışması başladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan çalışma çerçevesinde daraltılan yolun dışında yaya kaldırımları genişletilecek. Parkomat uygulamasının kaldırılmasına rağmen caddede araç parkının önüne geçemeyen Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığının bu şekilde önlem almak istediği dile getirildi.

“UMARIZ BU ÇALIŞMA SON OLUR”

Karagöz Caddesi’nde yer alan esnaf temsilcileri Büyükşehir Belediyesinin cadde trafiği ve yoğunluğuyla ilgili olarak sık şekilde yeni uygulamalara imza attığını belirterek, “Bizler belediye çalışmasın hizmet üretmesin demiyoruz ama sadece bir caddede bu denli sık şekilde yeni projelere imza atılması doğru değil. Umut ediyoruz ki bu çalışma son olur ve daraltılmış yol olumsuzlukları ortadan kaldırır. Büyükşehir Belediyesinin Karagöz Caddesi’nde son yıllarda ortaya koyduğu değişiklikler karşısında artık başımız dönüyor” şeklinde görüş belirttiler.

ÖZEL HABER
Kubilay Han Demir
13.07.2017

Yorumlar

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin