Karkamışlı çiftçilere önemli proje

Karkamışlı çiftçilere önemli proje

31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve başlayan Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, ilçe genelinde vaat ettiği projeleri hataya geçirmeye başladı. Karkamış Belediye Başkanı Doğan, ilçede nane üreticilerine hitap eden kooperatifin kuruluşunu açıkladı.

KARKAMIŞ İLÇESİNE NANE FABRİKASI KURULACAK

Karkamış ilçesinde önemli çalışmaların altına imzasını atan Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, sadece ilçeye değil bölgeye hitap edecek olan önemli bir projeyi hayata geçirdi. Karkamış ilçesinde nane üreticilerine hitap edecek kooperatifin kurulduğunu anlatan Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, “İlçemizde kurulacak olan nane fabrikası ile üreticilerimize önemli bir imkan sunmuş oluyoruz” dedi.

Doğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Nane fabrikası kurulumu konusunda sürecimiz eksiksiz şekilde devam ediyor. Tarımsal kalkınma kooperatifimizi kurduk ve kurucu üyelerimizle ilk toplantımızı Elifoğlu Mahalle'mizde gerçekleştirdik. Karkamış ve Barak değerlerine sahip çıkacak.  Bizim yönetimimizde Karkamış ve Baraklı vatandaşlarımız istihdamı, inovasyonu, Ar-Ge ve kalkınmayı konuşacak demiştik. Elif Baharat memleketimize ve çiftçilerimize hayırlı olsun. Emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve çiftçilerimize teşekkür ederim.”

GÜNDEM
Bülent Öner
18.06.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin