Karkamış’ta çalışmalar başladı

Karkamış’ta çalışmalar başladı

31 Mart yerel seçimlerinde Karkamış Belediye Başkanlığını kazanan Ali Doğan, ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdi. Doğan bazı köylerde mezarlık alanlarında düzenleme yapılması talimatını verdi.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAPMASA BİZ YAPARIZ”

Eceler, Elifoğlu, Erenyolu, Gürçay, Karacurun, Kelekli, Korkmazlar, Soylu, Yaşar, Yazır, Yeşerti, Akçaköy, Yolağzı, Yurtbağı  Mahallelerimizin mezarlıklarını kontrol ettiklerini açıklayan Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan şu ifadelere yer verdi;
“Mezarlıklarımızın çevre düzenlemesi, çevre temizliği gibi konular Karkamış Belediyemizin sorumluluk alanı dışında olmasına rağmen, Gaziantep Büyükşehir Belediyemizin ilgili birimlerine ilettik. Fakat bugün gerçekleştirdiğimiz mahalle ziyaretlerimizde gerekli çalışmaların yapılmadığını yerinde tespit ettik. Aşırı otun ve çevre kirliliğinin yanı sıra bazı mahallelerimizde mezarlık yolunun ve koruma duvarlarının dahi olmadığını üzülerek gördük. Büyükşehir Belediyesi gerekli çalışmayı yapmadığı takdirde biz Karkamış Belediyesi olarak kolları sıvayıp halkımıza bu alanda da en iyi hizmeti sunacağız.”


GÜNDEM
Bülent Öner
15.05.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin