Kayıtlar devam ediyor

Kayıtlar devam ediyor

Fenerbahçe  Gaziantep Futbol ve Basketbol Okulu yılın 12 ayında yapmış olduğu kayıtlara hiç ara vermeden devam ediyor. Yaz tatiline girilmesi ile birlikte Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okuluna talep artarak devam ederken Bölge Sorumlusu Mahir Yılmaz futbol okulunun kayıtlara hiç ara vermeden devam ettiğini belirterek ’’futbol okulumuza 2002.2003.2004.2005.2006.2007.2008,2009,2010,2011 doğumlu öğrenciler 3 ay 6 ay 9 ay 12 aylık kayıt seçeneklerinin birini seçerek kayıt yaptırabilirler.

Fenerbahçe Gaziantep Futbol Okuluna kayıt yaptıran öğrencilerimizi yetenek ve fizik yapılarına göre düzenlenmiş yaş grupları ile Yılın 12 ayı devam eden düzenli, amaçlı, hedefli, eğitim takvimi ile Fenerbahçe ve Türk futbolu alt yapısının temel birimi olarak özel yerini almıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübünün şeması içersinde futbol okullarının özel bir yeri vardır. Çünkü Fenerbahçe için futbol okulları bir eğitim yuvasıdır. 6 yaşından itibaren başlayan eğitimimizde en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza öncelikle bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve kültürel yüklemeler yaparak her bir öğrencimizin topluma faydalı ve sağlıklı olarak yetiştirilmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ayrıca özel yeteneğe sahip öğrencilerimizde Fenerbahçe alt yapısı ve Türk futbolundaki diğer kulüplerimizin alt yapılarına kazandırılmaya çalışılmaktadır.

Futbol okulumuzda çalışmalar yaz dönemi için farklı yaş gruplarında haftada 3 olmak üzere yaz saatlerine göre ayarlanmaktadır. Çocuklarımızın her anlamda profesyonel bir eğitim almaları için tüm olanaklar öğrencilerimize sunulmuştur. Yaz sezonuna girmemizle birlikte futbol okulumuz yoğun bir turnuvalar, geziler,Deplasman maçları ve seçmeler dönemine girmiştir. Gaziantep de ( 15. ) yılımızı tamamladığımız bu günlerde öğrencilerimize birçok proje ve sürprizler hazırladık.

FUTBOLCU ADAYLARI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Gaziantep Fenerbahçe Futbol Okulu olarak ilimiz ve çevre İllerin alt yapı takımları ile yapılan müsabakalarda da futbolcularımız özelikle deplasman tecrübeleri artırıyor ve yetenekli olan öğrencilerimiz bu takımlar tarafından tespit edilerek seçiliyorlar. Daha şimdiden birçok kulüp tarafından müsabaka için randevu istenmesi Gaziantep Fenerbahçe Futbol Okulu’nun da Gaziantep Futboluna ve Türk futboluna yapmış olduğu büyük katkıyı ortaya koyuyor.

Kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz ve öğrencilerimiz kayıt şartları ile ilgili bilgiyi 0 342 338 88 33 numaralı telefondan veya  HYPERLINK "http://www.fenerbahcegaziantepokulu.com" www.fenerbahcegaziantepokulu.com ve www.santrasporokullari.com adresinden öğrenebilir.

GÜNDEM
Haber Merkezi
20.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin