Kaymakamlar sahada denetimde

Kaymakamlar sahada denetimde

İçişleri Bakanlığının pandemi sürecinde yayınladığı genelgeler doğrultusunda Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin ile Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile Oğuzeli Kaymakamı Büşra Uçar,  sokağa çıkma kısıtlamasının devam ettiği saatlerde esnaf denetimi gerçekleştirdi. İlçe kaymakamları esnafları pandemiyle mücadele sürecinde dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulundular.

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine göndermiş olduğu genelge doğrultusunda “Sağlık için hepimiz için” mottosu ile ülke genelinde eş zamanlı olarak geniş kapsamlı düzenlenen korona virüs denetimi çerçevesinde esnaf bilgilendirildi. Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ile Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin ile Oğuzeli Kaymakamı Büşra Uçar, denetimler çerçevesinde esnafı uyardılar.

ŞAHİNBEY’DE KAYMAKAM ŞAHİN UYGULAMAYA KATILDI

Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin, denetim ekipleriyle birlikte Karataş Mahallesinde kısıtlamalardan muaf işyerlerini denetledi ve vatandaşlara konusunda rehberlik etti. Kaymakam Şahin, sonrasında, uygulama noktasındaki Polis ekiplerinin denetimlerine iştirak etti.

ŞEHİTKAMİL KAYMAKAMI KALAYLI POLİS NOKTALARINDA YER ALDI

Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması imalat, tedarik, lojistik, sağlık, tarım-orman faaliyetlerinin sürekliliğini sağlanarak devam etmektedir. Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Asri Mezarlık ve Yeşilova Kavşağındaki Polis Kontrol noktalarında yapılan denetimleri inceleyerek bilgi aldı.

OĞUZELİ KAYMAKAMI UÇAR VATANDAŞLARI UYARDI

Oğuzeli Kaymakamı Büşra Uçar, Covid-19 tedbirleri kapsamında yol kontrol ve uygulama noktalarında denetim gerçekleştirdi. Tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulandığını belirten Kaymakam Uçar, bu konuda tüm vatandaşların duyarlılık göstermesi gerektiğini vurguladı.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
22.02.2021

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin