Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkanını seçti

Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkanını seçti

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığına Ercan Oğuz seçildi. Kent Konseyi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Gençlik Meclisi Başkanlığı seçiminde Ahmet Karataş ile Ercan Oğuz başkan adayı olarak yarıştı. Yapılan seçimde Ercan Oğuz 89 oy olarak başkanlığa seçildi. Diğer aday Ahmet Karataş ise 17 oy aldı.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi Oluşum Toplantısına Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak, Yürütme Kurulu başkan Yardımcısı Sıtkı Severoğlu ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Aybüken Yıldırım katıldı.  Yapılan başkanlık secim sonucu Gaziantep Kent Konseyi 4. Dönem Gençlik Meclisinin son döneminde başarılı etkinliklere imza atan Ercan Oğuz 5. dönemde de yeniden başkanlığa seçildi. 2 adayın yarıştığı seçimlerde Ercan Oğuz 89 oy, diğer aday Ahmet Karataş ise 17 oy aldı. Bu sonuçla birlikte 5. dönemde Gençlik Meclisi Başkanlığına Ercan Oğuz seçildi.

Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkanlığına yeniden seçilen Ercan Oğuz, “ 4. Dönemde yarım kalmış işlerimiz var bu dönemde yarım kalan projelerimizi devam ettirip ve nice yeni etkinliklere imza atacağız” dedi.

GÜNDEM
Sabiha Nigar Kocaman
1.12.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin