Koçer, işçilerle buluştu

TBMM Meclis Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer...
Koçer, işçilerle buluştu

TBMM Meclis Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye’nin sırtındaki kamburdan kurtulması için çift başlılığın son bulması gerektiğini söyledi.

Koçer, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Akınal Bella ayakkabı terlik fabrikasını ziyaret ederek, işçilerle yemek yedi. İşletme sahibi Kemal Akınal ve Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda, anayasa değişikliği ve referandum sürecini anlatan Koçer, 16 Nisan’da ülkenin geleceğinin belirleneceğini söyledi.

Türkiye’nin yıllarca çift başlılık nedeniyle sıkıntı yaşadığını vurgulayan Koçer, “Türkiye’nin sırtındaki kamburdan kurtulması için çift başlılığın son bulması gerekiyor. Bu nedenle 16 Nisan’da yapılacak referandum büyük bir şanstır. Milletimiz iradesine sahip çıkmak için sandığa gidecek. Türkiye’nin ilk 10 ekonomi arasına girmesi için, darbelere ve darbecilere ‘dur’ demek için 16 Nisan’da ‘evet’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

Referandumdan ‘evet’ çıkması halinde Türkiye’nin önünün açılacağına dikkati çeken Koçer, ülkenin önüne konulan bentlerden kurtulacağını vurguladı. Ekonomide yapısal dönüşümün hızlanacağını ve vatandaşın geleceğe umutla bakacağını kaydeden Koçer, Türkiye’nin 16 Nisan’dan sonra gereksiz gündemlerle vaki geçirmeyeceğini belirterek, Türkiye’nin enerjisini büyümeye ve kalkınmaya harcayacağını kaydetti.

Koçer, konuşmasının ardından işçilerin sorularını cevapladı.

GÜNDEM
Haber Merkezi
20.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin