Kontrollü SU kesintileri sürecek

Kontrollü SU kesintileri sürecek

Gaziantep Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü tarafından alt yapıda yaşanan sorunların önüne geçebilmek adına başlatılan çalışmalar çerçevesinde yaşanan su kesintilerinin ay sonuna kadar sürmesi bekleniliyor.

Bakım ve onarım çalışmalarından dolayı GASKİ tarafından başlatılan çalışmalar sürüyor. Başlatılan çalışmalar nedeniyle kent genelinde kısım kısım gerçekleştirilen su kesintilerinin ay sonuna kadar devam edeceği açıklandı.

Bugün0 9:00- 21:00 arasında kesinti uygulanacak mahalleler şunlar;

“Hacibaba, Mithatpaşa, Çağlayan, Hasırcıoğlu, Eyüpsultan, Karacaoğlan, Kocatepe, Yunusemre, Aydıntepe, Nurtepe, Boyno, 8 şubat, Selimiye, Mevlana, Özgürlük, Pirsultan, Zeytinli, Kayaönü, Onatkutlar, Merveşehir, Karşıyaka, Karacaahmet, Hürriyet, Yeşilova, Fevzipaşa, Münifpaşa, Mücahitler, Dülükbaba, Eydibaba, Kolejtepe, Gültepe, Bahçelievler, Akyol, Tepebaşı, Bey, Kozanlı, Eyüpoğlu bir kısım, Alleben, Şahveli, Alaybey, Çukur, Şahinbey, İsmetpaşa bir kısım, Karatarla bir kısım, Kavaklık, Öğretmenevleri, Konak, 23 nisan bir kısım, Beyazlar bir kısım, Binevler bir kısım, Sarıgüllük, Gazi Mahalleleri.

Yarın su kesintisinin uygulanacağı mahaller;

Ulaş, Onur bir kısım, Nuripazarbaşı, Hoşgör, Kıbrıs, Kahvelipınar, Dumlupınar, Düztepe, Esentepe, Cemalgürsel, İnönü, Cengiztopel, Güzelvadi, Akdere, Beybahçe, Barış, Türkmenler, Karayılan, Beydili, Vatan bir kısım, Fırat, Narlıtepe, Ocaklar bir kısım, Etiler, Saçaklı Mahalleleri.

12 Temmuz Çarşamba günü kesinti uygulanacak mahalleler;

Perilikaya, Serinevler, Barak, Ocaklar bir kısım, Vatan bir kısım, Beydili bir kısım, Üçoklar, Bozoklar, Tekstilkent, Ünaldı, Alibaba, Daracık, Delbes, Kılınçoğlu, Suyabatmaz bir kısım, Ulucanlar bir kısım, Karayılan bir kısmı, Yavuzlar, Oğuzlar, Kurtuluş, Çamlıca, Savcılı, Etiler bir kısım, İsmetpaşa bir kısım, İncilikaya, Humanız, Yeşilkent TOKİ ve civarı, Beykent, Çamlıtepe, Gaziler, Fıstıklık, Beylerbeyi köy, Küsget Sanayi, Gatem, Seyrantepe, Gazikent, Atakent, Burak, Belkıs, Aydınlar, Değirmiçem, Budak, İncilipınar, Çakmak, Yaprak, mücahitler(şehitkamil belediyesi civarı)

12-13 temmuz çarşamba-perşembe günleri;

Cumhuriyet bir kısım, İstiklal, Beyazlar bir kısım, 60.yıl, Yeşilevler, Çağdaş, Güneykent bir kısım, Yeditepe bir kısım, Deniz, 23 nisan bir kısım, Osmangazi bir kısım, Binevler bir kısımı, 15 temmuz bir kısım, 75.yıl bir kısım, Güneş, Geylani, Mimarsinan, Onur bir kısımı, Turanemeksiz, Kurbanbaba, Cumhuriyet bir kısım, Gümüştekin, İstiklal Mahalleleri.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
11.07.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin