Kozanlı Mahallesi'ne sosyal tesis

Kozanlı Mahallesi'ne sosyal tesis

Şahinbey Belediyesi Kozanlı Mahallesi’nde 5 mahalleye hizmet edebilecek şekilde modern bir sosyal tesis yapıyor. İnşaatı devam eden sosyal tesis mahalle sakinleri kadar Kozanlı Mahallesi Muhtarı Volkan Çalışır’ı oldukça memnun etti.

“YAPILAN BU SOSYAL TESİSE BÖLGENİN ÇOK İHTİYACI VARDI”

Kozanlı Mahallesi Muhtarı Volkan Çalışır, bölgede bir sosyal tesise önemli oranda ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Şahinbey Belediyesinin bu ihtiyaç doğrultusunda sosyal tesis inşaatına başladığını anlatan Kozanlı Mahallesi Muhtarı Çalışır, “İl Sağlık Müdürlüğü’nün eski hizmet binasının hemen alt tarafından inşaatına başlanılan sosyal tesis kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete girecek. Hizmete girecek olan sosyal tesisimizde bölgede yer alan 5 mahallemiz faydalanacak” diye konuştu.

“YAPIMI DEVAM EDEN SOSYAL TESİSTE TAZİYE EVİDE OLACAK”

İnşaatı devam eden sosyal tesiste taziye evinin de yer alacağını dile getiren Kozanlı Mahallesi Muhtarı Volkan Çalışır, “Sosyal tesis içerisinde taziye evi de yer alacak. İnşaat tamamlandıktan sonra görkemli bir törenle hizmete girecek olan sosyal tesiste kurs çalışmalarının yanı sıra gençlerimizin kendilerini geliştireceği sosyal aktivitelerde olacak. Mahallemizde yaşayan gençlerin bu sosyal tesis ile birlikte katılacakları kurslarla daha verimli hale geleceklerine inanıyorum” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
29.06.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin