KPSS kursu düzenleyecekler

KPSS kursu düzenleyecekler

Gaziantep Görmeyenleri Eğitim ve Kültür Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Mehmet Aysel, görme engelli vatandaşlara yönelik KPSS kursu düzenleyeceklerini dile getirdi. Aysel, ücretsiz KPSS kursuna katılmak isteyenlerin dernek binasına başvurmalarını istedi.

ÜYELERE SOSYAL SORUMLULUK KURSLARI

Gaziantep’te görme engelli vatandaşlara yönelik sosyal sorumluluk kurslarının aralıksız bir şekilde dernek binasında sürdürüldüğüne dikkat çeken Gaziantep Görmeyenleri Eğitim ve Kültür Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Mehmet Aysel, kamu personeli seçme sınavına katılmak isteyen üyelerin Gaziantep Görmeyenleri Eğitim ve Kültür Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Mehmet Aysel, “Dernek üyelerimize yönelik sürdürdüğümüz kurslar çerçevesinde kamu personeli olmak isteyen görme engelli kardeşlerimize büyük bir fırsat sunuyoruz. Görme engelli vatandaşlarımıza yönelik dernek binasında düzenlenecek olan kursumuz tamamen ücretsiz olacak. Halk Eğitim Merkezi desteğiyle başlatacağımız kursun büyük ilgi görmesini bekliyoruz” diye konuştu.

“KURSLARIMIZ BAŞARILI ŞEKİLDE SÜRÜYOR”

Dernek binasında daha önce düzenlenen kursların oldukça başarılı geçtiğini anlatan Gaziantep Görmeyenleri Eğitim ve Kültür Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Mehmet Aysel, dernek üyelerinin ücretsiz kurslardan faydalandığını ve değişik branşlarda kendilerini yetiştirdiklerini dile getirdi. Gaziantep Görmeyenleri Eğitim ve Kültür Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Mehmet Aysel açıklamasında, “Üyelerimizin sosyal yaşamda kendilerini ifade edebilmeleri ve yaşama sıkı bir şekilde tutunmalarını sağlayabilmek için düzenlediğimiz kurslar büyük ilgi görüyor. Düzenlediğimiz kurslarımıza katılım sayısı da bizleri sevindiriyor. Tüm üyelerimizin katılım sağladığı kurslarımızda oluyor. Ama KPSS kursunu dernek olarak ilk kez düzenleyeceğiz. Kursumuzun başarılı olması halinde gelecek yıllarda da benzer kursları düzenlemek istiyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Fatih Çeliktürk
29.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin