“Kripto FETÖ’cüler iş başında”

“Kripto FETÖ’cüler iş başında”

24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıklayan Avukat Sermet Atay, MHP’nin 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından önemli bir misyon üstlendiğini ve emperyalist ülkelere karşı içeride ve dışarıda mücadele verdiğini söyledi. Atay, “Kripto FETÖ’cüler halen iş başında” dedi.

“HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN ARDINDAN TERÖR ÖRGÜTÜ BOŞ DURMADI”

MHP Gaziantep Milletvekili aday adayı Avukat Sermet Atay, “15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından partimiz emperyalist ülkelere karşı hem içeride hem de dışarıda büyük mücadeleler veriyor. Bu anlamda Genel Başkanımız Devlet Bahçeli önemli bir misyon üstlenerek Cumhur ittifakının önünü açmıştır. Burada genel başkanımızın başkan yardımcılığı gibi falan bir düşüncesi kesinlikle yok. Sadece vatanımızın bütünlüğünü korumakla ilgili adımlar atılmıştır. Bugün 15 Temmuz’un ardından terör örgütüne yönelik binlerce gözaltı ve tutuklama oldu. Fakat bunlar o kadar sinsiler ki gizlenmeyi çok iyi beceriyorlar. Bu nedenle kripto FETÖ’cülerin bir bir deşifre edilerek gerekenin yapılması için bizler elimizden geleni yapacağız” dedi.

GÜNDEM
Bülent Öner
10.05.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin