Kültür Yolu’nda korkutan yangın

Gaziantep’te Kültür Yolu üzerinde yer alan tarihi Tahmis Kahvesinin yanında yer alan...
Kültür Yolu’nda korkutan yangın

Gaziantep’te Kültür Yolu üzerinde yer alan tarihi Tahmis Kahvesinin yanında yer alan trafo bir süre önce yer altına alındı. Yer altına alınan trafoyla ilgili olarak bugün yaşanan bir kazada yangın çıktı. Yanan trafoya itfaiye ekipleri ile TEDAŞ ekipleri müdahale etti ama bölgenin elektriği saatlerce kesik kaldı.

Kültür Yolu’nda yer altına alınan bir trafoda yaşanan yangın bölgede saatlerce elektrik kesintisine ve korkuya yol açtı. Tarihi Tahmis Kahvesinin yanında yer alan trafo birkaç yıl önce yer altına alındı. dün o trafoda ansızın başlayan yangına itfaiye ekipleri ile TEDAŞ ekipleri saatlerce müdahale edemedi. Güçlükle müdahale edilen trafoda ki yangın söndürüldü ama bölgenin elektriği saatlerce kesik kaldı.

Kültür Yolu üzerinde yer alan esnaf temsilcilerinin büyük tepkisine neden olan yangınla alakalı olarak işyeri sahipleri, “Yaşanan yangınla birlikte elektriğimiz saatlerce kesik kaldı. Yaşanan bu durumla ilgili olarak yetkililerin yaşanan yangının tekrarlanmamasına yönelik adım atmasını istiyoruz” şeklinde görüş belirttiler.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
10.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin