Kurallara uymayan yandı

Kurallara uymayan yandı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında artan motosiklet kazalarının önlenmesi amacıyla denetimler yapıyor. şehrin değişik noktalarında sürdürülen denetimlerin aralıksız bir şekilde sürdürüleceği dile getirildi.

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, denetimleri ilişkin olarak şu bilgiler verildi:
“Motorlu bisiklet ve motosiklet sürücülerinin karıştığı ölümlü ve yaralamalı trafik kazaları incelendiğinde bahse konu araçların birçoğunun tescilsiz, sürücülerinin ise genelde küçük yaşta oldukları, A1 veya A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmadıkları, kask kullanmadıkları, motosiklet sürücülerinin yapmış oldukları kural ihlalleri ve egzoz sesleri ile çevreye rahatsızlık verdikleri görülür. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı görevli ekipler, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için Gaziantep'in çeşitli noktalarında denetimlere aralıksız olarak devam edecek.”

GÜNDEM
Bülent Öner
21.07.2019

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin