Listede yok ama çalışıyor

Listede yok ama çalışıyor

AK Parti Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Hakan Tanrıöver, 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili aday listesinde gösterilmedi. Tanrıöver buna rağmen 24 Haziran seçimleri öncesi seçim bölgesi Gaziantep’te partili teşkilatlarla birlikte çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

“2023 HEDEFLERİNE ÜLKE OLARAK ULAŞACAĞIZ”

Seçim çalışmalarına kentin hemen hemen her noktasında devam eden ve Ak Parti Milletvekili adayları ile teşkilatlarına güç veren Hakan Tanrıöver, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacağız, bu kapsamda gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güçlü millet, güçlü Türkiye ve güçlü meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Bu seçimler bizim, çocuklarımızın ve bizden sonra gelecek olan kuşaklar için oldukça önemli bir seçim. Bu seçimde iyi düşünüp iyi tartmalıyız. Ülkemizin geleceğini bu seçimler belirleyecektir. 24 Haziran‘da yapacağımız tercih bir Türkiye tercihidir. Bir siyasi partiyi tercih etmekten ziyade, geleceğimizi tercih edeceğiz. Bu nedenle siz değerli vatandaşlarımızın destekleri bizler için çok önemlidir” şeklinde konuştu.

“HEP BİRLİKTE İKİNCİ BİR BAYRAM YAŞAMAK İÇİN YOLLARDAYIZ”

24 Haziran tarihinde de ikinci bayramı hep birlikte yaşayacaklarını ifade eden Hakan Tanrıöver, “AK Parti seçim startını verdiği andan itibaren tüm birimleriyle, teşkilatlarıyla, milletvekili adaylarıyla, eskileriyle, yenileriyle, belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle sahadayız, çalışıyoruz. Bizim gördüğümüz şu; vatandaşlarımız ülkemiz ve etrafında oynanan oyunun farkında. Milletimiz, ülkemiz üzerinde kurulmaya çalışılan kumpasları sandıkta bozacaktır. Buna olan inancımız tamdır. Seçim gezilerimizde de vatandaşlarımızın cumhurbaşkanımıza ve partimize verdiği katkıyı görmekte son derece memnun etmekte. Ben inanıyorum ki her zaman olduğu gibi en güçlü desteklerin başında Gaziantep'imiz gelecek. Bundan önce 12 seçimde nasıl sonuç alınmışsa 13’üncü seçimde de aynı sonucu hep birlikte yaşayacağız. Türkiye’nin önü açılmış olacaktır” dedi.

GÜNDEM
Fatih Çeliktürk
10.06.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin