LÖSEV tırı Gaziantep’te

LÖSEV tırı Gaziantep’te

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı İyilik Tırı, Gaziantep'e geldi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda aile ve tedavi gören çocukları katıldı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda konuşlanan tırdan lösemili çocuklar ve ailelerine yardım yapıldı. LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Can Öney, gazetecilere yaptığı açıklamada, gün boyunca kentte olacaklarını belirterek, kanserli ailelere yardım dağıtacaklarını söyledi. Osmaniye ve Kahramanmaraş'tan sonra üçüncü duraklarının Gaziantep olduğunu aktaran Öney, şu ifadelere yer verdi;

“Ramazan ayı dolayısıyla yardımlarımıza ağırlık verdik. Kuru gıda yardımlarımız devam ediyor. Bizim küçük ve büyük kolilerimiz var. Hayırseverlerimiz bunları satın aldıklarında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine kadar ulaştırıyoruz. Bunların yanı sıra kıyafet, oyuncak, ayakkabı, kitap ve ev eşyası dağıttık. Her şey ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bugün de 80 aileye yardım yapılacak. Bizim hiçbir maddi kriterimiz yok. Sadece kayıt olmaları yeterli. Buradan tekrar Ankara'ya döneceğiz ve tırımızı doldurup İstanbul ve çevresine yardım yapacağız. Bize 0312 447 06 60 numaralarımızdan ulaşabilirler.”

HABER: AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
17.05.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin