MEHMET ERDOĞAN’DAN AYKILIÇ GROSS’A ZİYARET

AK PARTİ Milletvekili Mehmet Erdoğan, Aykılıç Gross yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanları Halit Kürşat Aykılıç ve Abdülkadir Aykılıç’ı ziyaret etti.
MEHMET ERDOĞAN’DAN AYKILIÇ GROSS’A ZİYARET

Kısa bir süre önce  Gazianteplilerle buluşan ve  sektörde hızlı bir ivme yakalayan Aykılıç Gross yönetim ve icra kurulu başkanlarıyla sektör hakkında istişarelerde bulunarak bilgi alış verişinde bulunuldu.
Kaliteli ve ucuz ürün
Özellikle Gıda ve Temizlik ürünlerinin marka ismi Aykılıç Gross yaptıkları açıklama da, sektörlerinde kaliteyi ve ucuz fiyat dengesini kurarak, tüketiciye hizmeti önemseyip öncelediklerini dile getirdiler.
Gaziantep’te ticaret sektöründe başarılı, dinamik ve çağı yakalayan genç iş adamlarını görmekten mutlu olduğunu belirten Erdoğan, ülkemizi başarılı şekilde yurt dışında fuarlarda temsil eden Aykılıç Gross’un yurt dışı bağlantısı Expay Global ile de duydukları memnuniyeti dile getirdi.

GÜNDEM
Merve Tanrıöver
3.10.2022

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin