Mehmetçiğin eldiveni Gaziantep’ten

Mehmetçiğin eldiveni Gaziantep’ten

Türkiye’nin Afrin’e yönelik terör noktalarına gerçekleştirdiği “Zeytin Dalı” operasyonu kapsamında görev yapan Mehmetçiklere Gaziantepli trikotajcı esnafı eldiven, bere ve çorap gönderecek. 20 bin adet ürün düzenlenecek törenle askeri yetkililere teslim edilecek. Trikotajcılar Odası Başkanı Reşit Durak yardımlarından dolayı esnafına teşekkür etti.

“ALLAH MEHMETÇİĞİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN”

“Zeytin Dalı” operasyonu kapsamında görev yapan Mehmetçiklere gönderilecek olan 20 bin adet eldiven, bere ve çorap düzenlenecek tören ile Afrin’e yollanacak. Gaziantep Trikotajcılar Odası Başkanı Reşit Durak, “Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan operasyona katılan Mehmetçiklerimizin giymesi için onlara esnafımızdan eldiven, bere ve çorap toparladık. 20 bin adet ürün düzenleyeceğimiz törenle yetkililere teslim edilecek ve Afrin’e gönderilecek” diye konuştu.

GÜNDEM
Bülent Öner
29.01.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin