MHP kongreye kilitlendi

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, il kongresinin...
MHP kongreye kilitlendi

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, il kongresinin MHP genel merkezinin belirleyeceği bir tarihte yapılacağını açıkladı. Taşdoğan, il başkanlığına yeniden aday olup olmayacağı konusunda ise, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin görüşleri doğrultusunda aday olup olmamaya karar vereceğim” dedi.

KONGRENİN HAZİRAN VEYA TEMMUZ AYINDA YAPILMASI BEKLENİLİYOR

İlçe kongrelerinde sona gelinen Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep teşkilatlarında il başkanlığı kongresi beklenilmeye başlandı. MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, il başkanları toplantısı için Ankara’da yapılan toplantıda ülke genelinde atılması düşünülen adımların masaya yatırıldığını dile getirdi. Partinin il başkanlığı kongresi için Haziran veya Temmuz ayının düşünüldüğüne dikkat çeken Taşdoğan, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin görüşleri doğrultusunda il kongresine gideceğiz. Genel başkanımızın belirleyeceği bir isim il kongresinde aday olacak” diye konuştu.

“BENİM ADAY OLUP OLMAMAM GENEL BAŞKANIMIZIN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA”

Yapılacak olan il kongresinde il başkanlığına yeniden aday olup olmayacağı konusunda genel görüşün tamamen genel başkanın isteği doğrultusunda olacağına dikkat çeken MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, “Bizim için önemli olan iktidar yolu. Bu nedenle il kongremizde ben aday olurum veya başka bir arkadaşım aday olur. Hep birlikte el ele vererek partimizin başarı çıtasını bir adım daha öteye taşıyabilmek için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapacağız” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Bülent Öner
3.05.2017
Etiketler

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin