MHP’de kongre kaosu!

MHP’de kongre kaosu!

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep il başkanlığı kongresi öncesi tek aday noktasında anlaşma sağlanamadı. MHP Gaziantep il başkanlığı kongresinde 3 ismin yarışacağı açıklandı.

3 ADAYLI KONGRE YAPILACAK

Tüm teşkilatlarda tek aday üzerinde uzlaşılıp, tek liste halinde kongrelerini yapma kararını alan MHP’de Gaziantep bu uygulamanın dışında bırakıldığı iddia ediliyor. MHP Genel Merkezi’nden çok adaylı kongreye onay çıktığı öğrenilirken MHP Gaziantep İl Başkanlığı için mevcut Başkan Muzaffer Çelik’in yanı sıra Şehitkâmil Eski İlçe Başkanı Aziz Yücel ve Şahinbey Eski İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz’ın listelerinin yarışması bekleniyor.
MHP Gaziantep İl Kongresi 19 Eylül Cumartesi Günü saat 10.00’da Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda yapılacak. Kongrede çoğunluk sağlanmaz ise 20 Eylül’de çoğunluğa bakılmaksızın kongre gerçekleştirilecek.

MHP Gaziantep il Başkanlığı şu duyuruyu yaptı:

20 Eylül 2020 pazar günü yapılacak olan 13. Olağan İl Kongremiz MHP Genel Merkezi tarafından adaylığına müsaade edilen adaylarımız yarışacaktır.

GÜNDEM
Aysu Yıkmış
18.09.2020

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin