Milletvekili Uzer, Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünü kutladı

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü...
Milletvekili Uzer, Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünü kutladı

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer,  Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer,  Çanakkale Zaferi’nin 102’nci yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Vatan topraklarını korumak ve gelecek nesillere miras bırakmak için canını feda eden şehitlerimizi anmanın onur ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

Uzer, Çanakkale Zaferi için yayınladığı mesajında, “Vatan toprakları için canını feda eden tüm şehitlerimiz gibi Çanakkale şehitlerimiz de en yüksek mertebeye ulaştılar. Şehitlik mertebesi, cennet ehlinin dahi gıpta ile karşılayacağı en yüce mevkidir. Tarihin hiçbir döneminde esaret altına girmemiş yüce Türk milleti de kutsal vatan toprakları uğruna canlarını feda eden ve bir milletin kaderini değiştiren şehitlerimize karşı vazife ve sorumluluklarını yerine getirmeye muhakkak devam edecektir. Bugün hepimize düşen görev, şehitlerimizin kanıyla sulanan ve bizlere emanet edilen bu kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir” ifadelerine yerdi.

Çanakkale Zaferi'nin Türk milletinin kahramanlık destanı olduğunu belirten Uzer, şunları kaydetti: “Bu duygularla; günümüzde de olduğu gibi ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunların farkında olarak bu hain planları bertaraf etme niyet ve gayreti ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümünü kutluyor, tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum”

GÜNDEM
Haber Merkezi
16.03.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin