MMO yangın sektörünü Gaziantep'te buluşturuyor

MMO yangın sektörünü Gaziantep'te buluşturuyor

Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik Uygulamaları Konferansı” düzenliyor.

Gaziantep Makine Mühendisleri Odası 07 Aralık 2018, Cuma günü, Yangın Sektörü Gaziantep’te Odamızda buluşturuyor.
Makine Mühendisleri Odasının Konferans Salonunda, TÜYAK (Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı) birlikteliğinde “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik Uygulamaları Konferansı” düzenlenen konferansa konunun uzmanları, Prof. Dr. Abdurrahman KILIÇ, Dr. Gökhan BALIK ve Mak. Müh. Taner KABOĞLU konuşmacı olarak katılacak.

7 Aralık Cuma günü 14.00 – 17.00 saatleri arasında,Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan konferansımıza paralel olarak, ürünlerini tanıtmak üzere, sektörün önde gelen firmalar tarafından standlar kurulacak.
Konferansta, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik Uygulamaları detaylı bir şekilde ele alınacak olup, Mimari Yangın Tasarımı ile Mekanik ve Elektrik Sistemler Tasarımı konularında iki sunum gerçekleştirilecek.

Makine Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Hüseyin Ovayolu, “Özellikle kentimize ve sanayimize oldukça yararlı olacağını düşündüğümüz konferansımıza ve sergimize, tüm üyelerimizi, ilgili kamu kurum ve kuruluşların görevli ve yetkililerini, mühendis ve mimarları, teknik elemanları ve ilgilenen herkesi bekliyoruz.” dedi.GÜNDEM
Haber Merkezi
6.12.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin