Müjdeyi Fadıloğlu verdi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Sinan Mahallesi sakinlerinin sesine...
Müjdeyi Fadıloğlu verdi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Sinan Mahallesi sakinlerinin sesine kulak verdi. Mahalle Muhtarı Mehmet Solmaz, “Mahallemizde yeni evlenecek gençlerimiz için yapılacak konut alanı yok.

Yetkililerden bu konuda çalışma başlatılmasını istiyoruz” diye konuşmuştu. Daha önceden mahallede gerekli planlama çalışmalarını tamamlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Mahallemizde yeni evlenecek çiftlerimiz için yapılacak yeni konut alanları açıldı. Hayırlı olsun” dedi.

SİNAN’DA KONUT ALANLARIYLA İLGİLİ PLANLAMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Sinan Mahallesi’nde yeni evlenecek çiftler için mahalle sınırları çerçevesinde yeni konut alanlarının açıldığına dikkat çekti. Belediye meclis toplantısında konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Sinan Mahallemizde konut alanı sorununu çözdük. Daha önce köyden dönüşen mahallemizde gerekli planlamaları yaptık. Bu mahallemizde artık yeni evlenecek olan gençlerimiz için konut yaptırmak sorun olmayacak. Mahallemizde diğer yandan yeni yol açma çalışmalarını da tamamlamış bulunuyoruz. Bunların dışında mahallemizin ilerleyen dönemde de yaşanabilecek ve bizleri ilgilendiren sorunlarını da kısa sürede çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

SOLMAZ, “BELEDİYE BAŞKANIMIN RIDVAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun ve ekibinin Sinan Mahallesi’nde yaşanan sorunlarla her zaman yakından ilgilendiğine dikkat çeken Sinan Mahallesi Muhtarı Mehmet Solmaz, beleidye başkanı ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Sinan Mahallesi Muhtarı Solmaz açıklamasında, “Şehitkamil Belediye yönetimi mahallemizin tüm sorunlarıyla yakından ilgileniyorlar. Bundan dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Biz mahalle sakinleri olarak Oğuzeli-Sinan Mahallesi arasında kalan yolun bir an önce Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenerek trafiğe açılması talebini yenilemek istiyoruz. Şayet Büyükşehir Belediyesi bu yolla ilgilenmeyecekse bu yolla ilgili olarak ilçe belediyesine talebimizi ileteceğiz” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER
Kubilay Han Demir
3.05.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin