Naksan Holding 2. voleybol turnuvası sona erdi

Naksan Holding 2. voleybol turnuvası sona erdi

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Naksan Holding, sosyal aktivitelerine devam ediyor.  Çalışanlar arasındaki dostluk bağlarını geliştirmek, stres atmak ve motivasyonu güçlendirmek amacıyla düzenlenen 2. Geleneksel Voleybol Turnuvası sonuçlandı.

120 gün süren ve 400 kişinin katılımıyla gerçekleşen Voleybol Turnuvada birincilik ipini Naksan Holding Teknik Hizmetler takımı Naksan Uzman Spor göğüsledi. İkinciliği Naksan Plastik Planlama takımı olurken, üçüncülüğü ise yine Naksan Plastik’den Türk Yıldızları takımı oldu. Dereceye giren 3 takım da ödüllerini Naksan Plastik Genel Koordinatörü Necmettin Karataş’tan aldı.

Çalışanlarımızın beraberliğini  sadece iş etkinlikleriyle değil sosyal faaliyetlerle de destekliyoruz diyen Naksan Holding Genel Koordinatörü Mahmut Birlik, “İşteki takım  ruhumuzu, birlik ve beraberliğimizi spor sahalarına da taşıdığınızı görmek bizleri mutlu ediyor. Holding olarak bu tür aktivitelere mümkün olduğunca ağırlık vermeye çalışıyoruz. Yapılan bu tür organizasyonlar personellerin motivasyonuna büyük katkı sağlıyor. Amacımız bu tür etkinlikleri arttırarak çalışanlarımız arasındaki bağı güçlendirmektir” ifadelerini kullandı.

GÜNDEM
Haber Merkezi
31.07.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin