Naksan'dan rekor bağış

Naksan'dan rekor bağış

Türkiye sanayinin öncü kuruluşlarından birisi olan Naksan Holding, Kızılay kan merkezine 540 ünite kan bağışı yaptı.

Her yıl geleneksel olarak düzenli kan bağışı yapan Naksan Holding çalışanları bu yıl da geleneği bozmayarak Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulundu. Kızılay yetkililerinin test ve kontrolleri ile başlayan kampanyaya Naksan yöneticileri ve çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

1 Ünite kandan 3 kişinin faydalandığına dikkat çeken Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Birlik, “Grubumuz, sanayide ve ekonomik alanlarda gerçekleştirdiği temel faaliyetlerin yanında insani değerlere olan hassasiyetini de değişik vesilelerle ortaya koymaktadır. Topluluğumuz çalışanları tarafından yapılan kan bağışı ile Türkiye’de binlerce hayata dokunduk. Bu nedenle, sadece kendi yakınlarımızı değil diğer insanların da ihtiyaçlarını gözeterek kan bağışında bulunmalı ve 1 bağış yaptığımızda 3 kişinin kurtulabileceğini unutmamalıyız. Türk Kızılay’ı ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyası düzenledik ve çalışanlarımızla kan bağışında bulunduk. Bu bağış ne ilk ne de son olacaktır” ifadelerini kullandı.

GÜNDEM
Haber Merkezi
17.05.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin