Nihayet tamamlandı

İncilipınar Mahallesi 11 ve 12 Nolu Sokaklarda Büyükşehir Belediyesi tarafından uzun...
Nihayet tamamlandı

İncilipınar Mahallesi 11 ve 12 Nolu Sokaklarda Büyükşehir Belediyesi tarafından uzun süredir devam eden alt ve üst yapı çalışmaları nihayet tamamlandı. Bölgede yer alan işyeri sahipleri yapılan işin uzamasından dolayı tepki gösteriyorlardı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından İncilipınar Mahallesi 11 ve 12 Nolu Sokaklarda aylardır devam eden alt ve üst yapı çalışmaları nihayet tamamlandı. Bölgede bulunan işyeri sahiplerinin tepkilerine rağmen bir türlü tamamlanamayan çalışmalarda belediye yönetiminin işi yapan firma yetkililerine işin bir an önce tamamlanması yönünde talimat verdikleri öğrenildi.

Çalışmaların tamamlanmasından dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden işyeri sahipleri, “Belediye tarafından aylardan bu yanadır bir türlü tamamlanamayan alt ve üst yapı çalışmalarının nihayet tamamlanmış olmasından dolayı oldukça mutluyuz. Belediye yetkililerine bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

 

 

ÖZEL HABER
Zeynep Keskin
11.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin