Nizip Spor’dan Nizip Ticaret Odası’na Ziyaret

Nizip Spor Kulüp Başkanı Mehmet Karaçalı ve kulüp yöneticileri Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerini...
Nizip Spor’dan Nizip Ticaret Odası’na Ziyaret

Nizip Spor Kulüp Başkanı Mehmet Karaçalı ve kulüp yöneticileri Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ziyaret ederek Nizip Spor’un son durumu hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, ilçenin tanıtımında ve sporun gelişmesinde büyük katkısı olan Nizip Spor’u her zaman destekleyeceklerini söyledi ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Nizip Spor yöneticilerine başarılar diledi.

Kulüp Başkanı Mehmet Karaçalı, Nizip Spor olarak hedeflerinin ilçenin gelişmesine ayak uydurmak ve Nizip Spor’u en iyi yerlere taşımak olduğunu belirtti. Ayrıca Kulüp Başkanı Karaçalı Nizip Ticaret Odası Yönetim Kuruluna başarı sözü vererek ev sahipliğinden dolayı Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Görüşmelerin ardından kulüp yöneticileri ve NTO yönetim kurulu üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdi.

YAŞAM
Haber Merkezi
20.04.2017

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin