NİZİP’E GÜÇLÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Mustafa Doktoroğlu aday adayı olduğunu açıkladı
NİZİP’E GÜÇLÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

Nizip İlçesinin sevilen ismi Mustafa Doktoroğlu 2019 Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Doktoroğlu “Nizip Çayının etrafına oturma ve yürüyüş bantları yaparak Porsuk Çayı gibi turistik bir hale getireceğiz.” dedi.

Siyasi partilerde yerel seçim hareketliliği başlarken il ve ilçelerde Belediye Başkan aday adayı olmak isteyen isimler de belli oluyor. Bunlardan biri de Nizip’in sevilen simalarından Mustafa Doktoroğlu.
 
Aslen Nizipli olan ve Nizip Ticaret Odasının kurucu üyelerinden olan Mustafa Doktoroğlu, aynı zamanda da Nizip Ticaret Borsasının Kurucu Meclis Üyesi.
 
2004 yılından beri Ak Parti Nizip Belediye Meclisi üyeliği yapan Doktoroğlu, 2004 yılından bu yana aynı zamanda Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevini de yürütüyor.
 
NİZİP’İN EN GÜÇLÜ ADAY ADAYI

Belediye Başkanı seçildiğinde ilk iş olarak Nizip’in kanayan yarası olan trafik sorununu çözeceğini açıklayın Doktoroğlu, çocuklara özellikle hassas davranacaklarını ve çocuk parklarına kamera ve güvenlik sistemleri koyacaklarını da sözlerine ilave etti.
 
Doktoroğlu madde bağımlısı gençlere de insani olarak hassasiyetlerini belirtip, onları rehabilite edilip topluma kazandırılacağı müjdesini de verdi.
 
NİZİP SPORU 3. LİGE ÇIKARACAĞIZ

Mustafa Doktoroğlu sporda da faaliyetleri arttıracaklarını ve ilk hedefinin Nizip Sporu 3. Lige çıkarmak olduğunu ayrıca Nizip’in her noktasının gelişmişlik düzeyinin aynı seviyede olmasını sağlayacaklarını belirtti.

PROJE ÜRETENLERE YARDIMCI OLACAĞIZ

Tek amacının Nizip’i daha yaşanabilir ve daha çağdaş bir hale getirmek olduğunun altını çizen Doktoroğlu, sözlerine şöyle devam etti:
“Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ili Büyükşehir Belediyesi ile müşterek çalışma yaparak Nizip Çayının etrafına oturma bantları ve yürüyüş yolu yapacağız.
Nizip Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve ihracatçı firmalarla birlikte Nizip’imizin fıstık, zeytinyağı ve sabunlarını dünyaya tanıtarak ihracat ağı oluşturacağız.
Nizip Organiza Sanayi Bölgesinin 2. Etabını tamamlayarak Nizip’teki işsizlik sorununu çözeceğiz.
Nizip Kültür ve Gençlik Sitesini bir an evvel bitirip gençlerin hizmetine sunacağız.
Zeugma Antik Kentini gezilebilir bir hale getirirken, Zeugma Antik Kenti ve Su Deposu yolunu genişleteceğiz.”
 
ZEUGMA ÖNCELİĞİMDİR

Nizip’in en güçlü aday adayı Mustafa Doktoroğlu ayrıca Zeugma’nın önceliği olduğuna işaret ederek, sözlerini şöyle noktaladı:
“Turizm Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyemizin beraber yürüttüğü Rum Kale-Halfeti-Zeugma-Karkamış arasındaki Aşağı Fırat Turizm Projesine dahil olacağız. Bölgeyi ziyarete gelen turistlerin şehir merkezine de dönmelerini sağlayacak proje ile alış veriş yapmaya özendirip esnafların da para kazanmasını sağlayacağız. Nizipli hemşehrilerimize rahat ve huzurlu yaşam sürmeleri için canla başla çalışacağız.”

HABER//AYSU YIKMIŞ

GÜNDEM
Haber Merkezi
9.11.2018

Yorum yap

Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Gaziantep Hakimiyet Gazetesi ve hakimiyetgazetesi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Diğer Haberler
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin